购买 SIT1602BC-33-XXE-31.250000X | SIT1602BC-33-XXE-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-XXE-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-XXE-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-XXE-31.250000X?
JAN1N4579A-1 JAN1N4579A-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 6.4V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
CJT12022RJJ CJT12022RJJ TE Connectivity Passive Product, RES CHAS MNT 22 OHM 5% 120W, Rectangular Case, * 查看
CLT-117-02-G-D-BE-A-TR CLT-117-02-G-D-BE-A-TR Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
1102066-1 1102066-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HOOD SIDE ENTRY SZ3 PG13, -, * 查看
TV06RW-9-35HN TV06RW-9-35HN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X
D# SIT1602BC-33-XXE-31.250000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-XXE-31.250000X)
SIT1602BC-33-XXE-31.250000X
D# 1473-SIT1602BC-33-XXE-31.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS