购买 SIT1602BC-33-33S-66.666000Y | SIT1602BC-33-33S-66.666000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-33S-66.666000Y
SIT1602BC-33-33S-66.666000Y
SIT1602BC-33-33S-66.666000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-33S-66.666000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-33S-66.666000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-33S-66.666000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-33S-66.666000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-33S-66.666000Y?
ESL477M025AH9AA ESL477M025AH9AA KEMET, CAP ALUM 25V 470UF RADIAL, -, * 查看
EKY-100ELL101ME11D EKY-100ELL101ME11D United Chemi-Con, CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotLM723N LM723N STMicroelectronics, IC REG LIN POS ADJ 150MA 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看