购买 SIT1602BC-33-33S-33.300000X | SIT1602BC-33-33S-33.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-33S-33.300000X
SIT1602BC-33-33S-33.300000X
SIT1602BC-33-33S-33.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-33S-33.300000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-33S-33.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-33S-33.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-33S-33.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-33S-33.300000X?
SIT8208AI-2F-18S-62.500000T SIT8208AI-2F-18S-62.500000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
C327C180JAG5TA C327C180JAG5TA KEMET, CAP CER RAD 18PF 250V C0G 5%, -, * 查看
C1206C333KARAC7800 C1206C333KARAC7800 KEMET, CAP CER 0.033UF 250V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
30D156M040BA6A 30D156M040BA6A Vishay Sprague, CAP ALUM 15UF 20% 40V AXIAL, Axial, Can, * 查看
Y1169205R000T14R Y1169205R000T14R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 205OHM 0.01% 0.6W J LEAD, 3017 J-Lead, * 查看
ERJ-S12F1820U ERJ-S12F1820U Panasonic Electronic Components, RES SMD 182 OHM 1% 3/4W 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1972720000 1972720000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM, -, * 查看
CA3102E22-23SWBF80 CA3102E22-23SWBF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 8 POS BOX MNT W/SKTS, -, * 查看
8D025F37SB-LC 8D025F37SB-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-33S-33.300000X
D# SIT1602BC-33-33S-33.300000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-33S-33.300000X)
SIT1602BC-33-33S-33.300000X
D# 1473-SIT1602BC-33-33S-33.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ H/LV-CMOS