购买 SIT1602BC-33-30E-38.400000X | SIT1602BC-33-30E-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-30E-38.400000X
SIT1602BC-33-30E-38.400000X
SIT1602BC-33-30E-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-30E-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-30E-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-30E-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-30E-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-30E-38.400000X?
YB226CWCKW01-5D-JB YB226CWCKW01-5D-JB NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V, -, * 查看
RNC60H1742BSBSL RNC60H1742BSBSL Vishay Dale, RES 17.4K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN55D1501FRSL RN55D1501FRSL Vishay Dale, RES 1.5K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
SFM315-LPPE-D25-SP-BK SFM315-LPPE-D25-SP-BK Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 1MM 50POS, -, * 查看
CA06COME22-23P-44 CA06COME22-23P-44 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS, -, * 查看
MS27467T21F35P-CGR16MSS1 MS27467T21F35P-CGR16MSS1 Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 79POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
D38999/26ZH35JN D38999/26ZH35JN Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG FMALE 100POS GOLD CRMP, -, * 查看
KJB0T17F26PNL KJB0T17F26PNL ITT Cannon, LLC, CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-30E-38.400000X
D# SIT1602BC-33-30E-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-30E-38.400000X)
SIT1602BC-33-30E-38.400000X
D# 1473-SIT1602BC-33-30E-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS