购买 SIT1602BC-33-30E-35.840000Y | SIT1602BC-33-30E-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-30E-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-30E-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-30E-35.840000Y?
SIT1602BI-21-25N-65.000000G SIT1602BI-21-25N-65.000000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
04025U0R5BAT2A 04025U0R5BAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.5PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
EGP50BHE3/73 EGP50BHE3/73 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 100V 5A GP20, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看
0663005.HXSL 0663005.HXSL Littelfuse Inc., FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC RAD, Radial, Can, Vertical, * 查看
7215J1V4BE2 7215J1V4BE2 C&K, SWITCH ROCKER SP3T 0.4VA 20V, -, * 查看
XBP9X-DMRS-001 XBP9X-DMRS-001 Digi International, XBEE PRO MOD TXRX ISM 915MHZ, Module, * 查看
TNPW12101M43BEEA TNPW12101M43BEEA Vishay Dale, RES SMD 1.43M OHM 0.1% 1/3W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ESQT-115-02-M-Q-710 ESQT-115-02-M-Q-710 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
VI-J5Z-IW-F1 VI-J5Z-IW-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W, Half Brick, * 查看
VE-21N-EU-F1 VE-21N-EU-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y
D# SIT1602BC-33-30E-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-30E-35.840000Y)
SIT1602BC-33-30E-35.840000Y
D# 1473-SIT1602BC-33-30E-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS