购买 SIT1602BC-33-30E-33.330000Y | SIT1602BC-33-30E-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-30E-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-30E-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-30E-33.330000Y?
SIT8208AI-8F-33E-33.333300Y SIT8208AI-8F-33E-33.333300Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
SIT1602BC-72-XXE-33.300000E SIT1602BC-72-XXE-33.300000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
1808J1K00681JXT 1808J1K00681JXT Knowles Syfer, CAP CER 680PF 1KV X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
1808J1K20221KCT 1808J1K20221KCT Knowles Syfer, CAP CER 220PF 1.2KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
0805J2000182MDT 0805J2000182MDT Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 200V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
Y145334R0000B9L Y145334R0000B9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 34 OHM 0.6W 0.1% RADIAL, Radial, * 查看
PF1262-27KF1 PF1262-27KF1 Riedon, RES 27K OHM 20W 1% TO126, TO-126-2, * 查看
M55342E06B1B58RWS M55342E06B1B58RWS Vishay Dale, RES SMD 1.58KOHM 0.1% 0.15W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y
D# SIT1602BC-33-30E-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-30E-33.330000Y)
SIT1602BC-33-30E-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BC-33-30E-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS