购买 SIT1602BC-33-28S-74.176000T | SIT1602BC-33-28S-74.176000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-28S-74.176000T
SIT1602BC-33-28S-74.176000T
SIT1602BC-33-28S-74.176000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-28S-74.176000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-28S-74.176000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-28S-74.176000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-28S-74.176000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-28S-74.176000T?
BN104E0474J-- BN104E0474J-- AVX Corporation, CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL, Radial, * 查看
1206J1K02P70CFT 1206J1K02P70CFT Knowles Syfer, CAP CER 2.7PF 1KV C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CDR31BP430BJZMAT CDR31BP430BJZMAT Vishay Vitramon, CAP CER 43PF 100V 5% BP 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C327C189D3G5TA7301 C327C189D3G5TA7301 KEMET, CAP CER 1.8PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
12105A302JAT2A 12105A302JAT2A AVX Corporation, CAP CER 3000PF 50V NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
S-1335J18-M5T1U3 S-1335J18-M5T1U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
AP7365-20SNG-7 AP7365-20SNG-7 Diodes Incorporated, IC REG LINEAR 2V 600MA 6DFN2020, 6-UDFN Exposed Pad, * 查看
RNF18BTD2K94 RNF18BTD2K94 Stackpole Electronics Inc., RES 2.94K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
CF18JT6R20 CF18JT6R20 Stackpole Electronics Inc., RES 6.2 OHM 1/8W 5% AXIAL, Axial, * 查看
85107A1419P5046 85107A1419P5046 Souriau, CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-33-28S-74.176000T
D# SIT1602BC-33-28S-74.176000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-28S-74.176000T)
SIT1602BC-33-28S-74.176000T
D# 1473-SIT1602BC-33-28S-74.176000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS