购买 SIT1602BC-33-28S-66.666000X | SIT1602BC-33-28S-66.666000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-28S-66.666000X
SIT1602BC-33-28S-66.666000X
SIT1602BC-33-28S-66.666000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-28S-66.666000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-28S-66.666000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-28S-66.666000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-28S-66.666000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-28S-66.666000X?
08055A4R3CAT2A 08055A4R3CAT2A AVX Corporation, CAP CER 4.3PF 50V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RS1JLHRVG RS1JLHRVG TSC America Inc., DIODE, FAST, 0.8A, 600V, 250NS,, DO-219AB, * 查看