| 零件编号 | SIT1602BC-33-28N-8.192000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 8 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT1602BC-33-28N-8.192000Y D# SIT1602BC-33-28N-8.192000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 8.192MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-33-28N-8.192000Y) |
SIT1602BC-33-28N-8.192000Y D# 1473-SIT1602BC-33-28N-8.192000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS |