购买 SIT1602BC-33-25E-8.192000Y | SIT1602BC-33-25E-8.192000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-33-25E-8.192000Y
SIT1602BC-33-25E-8.192000Y
SIT1602BC-33-25E-8.192000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 8
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-33-25E-8.192000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-33-25E-8.192000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-33-25E-8.192000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-33-25E-8.192000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-33-25E-8.192000Y?
1808Y2500150JCR 1808Y2500150JCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
ECO-S1KA332CA ECO-S1KA332CA Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
110-S-73 110-S-73 Carling Technologies, SWITCH TOGGLE SPST 6A 125V, -, * 查看