购买 SIT1602BC-32-XXE-37.500000X | SIT1602BC-32-XXE-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-XXE-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-XXE-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-XXE-37.500000X?
M39003/03-0307/HSD M39003/03-0307/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 330UF 20% 6V AXIAL, Axial, * 查看
GJM1555C1H8R3CB01D GJM1555C1H8R3CB01D Murata, CAP CER 8.3PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
APXA200ARA820MJ80G APXA200ARA820MJ80G United Chemi-Con, CAP ALUM POLY 82UF 20% 20V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
LP2987AIM-3.0/NOPB LP2987AIM-3.0/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 3V 200MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
3294-15SURC/S530-A8 3294-15SURC/S530-A8 Everlight Electronics Co Ltd, LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H, Radial, * 查看
MXPLAD18KP9.0AE3 MXPLAD18KP9.0AE3 Microsemi Corporation, TVS DIODE 146VC 124A PLAD, Nonstandard SMD, * 查看
7205P3D9V6QE 7205P3D9V6QE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
H81K3BZA H81K3BZA TE Connectivity Passive Product, RES 1.30K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
3386W-1-502ALF 3386W-1-502ALF Bourns Inc., TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
1922608 1922608 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 6POS VERT 10.16MM, -, * 查看
1109800-22 1109800-22 Aries Electronics, CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X
D# SIT1602BC-32-XXE-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-XXE-37.500000X)
SIT1602BC-32-XXE-37.500000X
D# 1473-SIT1602BC-32-XXE-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS