购买 SIT1602BC-32-XXE-28.636300T | SIT1602BC-32-XXE-28.636300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-XXE-28.636300T
SIT1602BC-32-XXE-28.636300T
SIT1602BC-32-XXE-28.636300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-XXE-28.636300T Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-XXE-28.636300T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-XXE-28.636300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-XXE-28.636300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-XXE-28.636300T?
SIT1602BI-72-28E-3.570000G SIT1602BI-72-28E-3.570000G SiTime, -40 TO 85C, 2016, 25PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
VJ0805D681MLBAJ VJ0805D681MLBAJ Vishay Vitramon, CAP CER 680PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C318C302KAG5TA C318C302KAG5TA KEMET, CAP CER 3000PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
RC1210JR-0711RL RC1210JR-0711RL Yageo, RES SMD 11 OHM 5% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1537J 1537J Hammond Manufacturing, FIXED IND 50UH 3.2A 64 MOHM TH, Axial, * 查看