购买 SIT1602BC-32-33S-40.500000Y | SIT1602BC-32-33S-40.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-33S-40.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-33S-40.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-33S-40.500000Y?
SIT1602BI-13-28S-27.000000D SIT1602BI-13-28S-27.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
MKP385451160JPM4T0 MKP385451160JPM4T0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.51UF 5% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
1N6048 1N6048 Microsemi Corporation, TVS DIODE 19VWM 34.7VC DO13, DO-13, * 查看
RWR80SR536FSB12 RWR80SR536FSB12 Vishay Dale, RES 0.536 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RN55E4750DRSL RN55E4750DRSL Vishay Dale, RES 475 OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-S02F61R9X ERJ-S02F61R9X Panasonic Electronic Components, RES SMD 61.9 OHM 1% 1/10W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
69146-204 69146-204 Amphenol FCI, JUMPER LOW PRO SR MULTI, -, * 查看
SMS6GE5T SMS6GE5T Souriau, RA QIKMT BRDMNT 6 POS SKT, -, * 查看
794311-1 794311-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER VERT 20 POS TIN PCB, -, * 查看
MS3476W18-30BZ MS3476W18-30BZ TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 30POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y
D# SIT1602BC-32-33S-40.500000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-33S-40.500000Y)
SIT1602BC-32-33S-40.500000Y
D# 1473-SIT1602BC-32-33S-40.500000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS