购买 SIT1602BC-32-33E-33.333300X | SIT1602BC-32-33E-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-33E-33.333300X
SIT1602BC-32-33E-33.333300X
SIT1602BC-32-33E-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-33E-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-33E-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-33E-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-33E-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-33E-33.333300X?
GTCN28-231M-R20 GTCN28-231M-R20 Littelfuse Inc., GDT 230V 20% 20KA, Cylinder No Lead, * 查看
80F61R9 80F61R9 Ohmite, RES 61.9 OHM 10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF55665K00FKR6 CMF55665K00FKR6 Vishay Dale, RES 665K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT2512BKE073K16L RT2512BKE073K16L Yageo, RES SMD 3.16K OHM 0.1% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
0380090347 0380090347 Molex, LLC, STRIP MARKER 18 SPCL, -, * 查看
8P1P00417NRL421 8P1P00417NRL421 NorComp Inc., CONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER, -, * 查看
MP8774GQ-Z MP8774GQ-Z Monolithic Power Systems Inc., HIGH-EFFICIENCY, 12A, 18V, 700KH, -, * 查看
0603F105M250CT 0603F105M250CT Walsin Technology Corporation, CAP CER 1UF 25V Y5V 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-33E-33.333300X
D# SIT1602BC-32-33E-33.333300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-33E-33.333300X)
SIT1602BC-32-33E-33.333300X
D# 1473-SIT1602BC-32-33E-33.333300X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS