购买 SIT1602BC-32-30S-66.600000X | SIT1602BC-32-30S-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-30S-66.600000X
SIT1602BC-32-30S-66.600000X
SIT1602BC-32-30S-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-30S-66.600000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-30S-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-30S-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-30S-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-30S-66.600000X?
M39003/09-0024/HSD M39003/09-0024/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 56UF 10% 15V AXIAL, Axial, * 查看
170M3192 170M3192 Eaton, FUSE SQ 125A 1.3KVAC RECTANGULAR, Rectangular, Blade, * 查看
TSW-126-23-G-S TSW-126-23-G-S Samtec Inc., CONN HEADER 26POS .100" SGL GOLD, -, * 查看
DBMA44SNM DBMA44SNM ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT, -, * 查看
FRCIR030FP-28A-14P-F80T108VO FRCIR030FP-28A-14P-F80T108VO ITT Cannon, LLC, CONN RCPT HSNG MALE 14POS PNL MT, -, * 查看
RSA50DTMT-S273 RSA50DTMT-S273 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .125, -, * 查看
VE-253-EX-S VE-253-EX-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-30S-66.600000X
D# SIT1602BC-32-30S-66.600000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-30S-66.600000X)
SIT1602BC-32-30S-66.600000X
D# 1473-SIT1602BC-32-30S-66.600000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS