购买 SIT1602BC-32-30S-62.500000X | SIT1602BC-32-30S-62.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-30S-62.500000X
SIT1602BC-32-30S-62.500000X
SIT1602BC-32-30S-62.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-30S-62.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-30S-62.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-30S-62.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-30S-62.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-30S-62.500000X?
SIT1602AC-22-18S-72.000000G SIT1602AC-22-18S-72.000000G SiTime, OSC MEMS 72.0000MHZ H/LV-CMOS, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotTZV2Z060A110R00 TZV2Z060A110R00 Murata, CAP TRIMMER 2.5-6PF 25V SMD, -, * 查看
1N5357CE3/TR13 1N5357CE3/TR13 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 20V 5W T18, T-18, Axial, * 查看
NCP4684EMX33TCG NCP4684EMX33TCG ON Semiconductor, IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN, 4-XFDFN Exposed Pad, * 查看
84S-AB2-113 84S-AB2-113 Grayhill Inc., SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.01A 24V, -, * 查看
NTHS0402N02N1202JP NTHS0402N02N1202JP Vishay Dale, NTC THERMISTOR 12K OHM 5% 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RNC50J4022DSB14 RNC50J4022DSB14 Vishay Dale, RES 40.2K OHM 1/10W .5% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF1206DTC86R6 RNCF1206DTC86R6 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 86.6 OHM 0.5% 1/3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
DEMA15SNMK52 DEMA15SNMK52 ITT Cannon, LLC, CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT, -, * 查看
CIRG06CF28-22PF80 CIRG06CF28-22PF80 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 6POS STRGHT PIN, -, * 查看
206036-8 206036-8 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-30S-62.500000X
D# SIT1602BC-32-30S-62.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-30S-62.500000X)
SIT1602BC-32-30S-62.500000X
D# 1473-SIT1602BC-32-30S-62.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ H/LV-CMOS