购买 SIT1602BC-32-30S-19.200000T | SIT1602BC-32-30S-19.200000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-30S-19.200000T
SIT1602BC-32-30S-19.200000T
SIT1602BC-32-30S-19.200000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-30S-19.200000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-30S-19.200000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-30S-19.200000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-30S-19.200000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-30S-19.200000T?
SMMBD7000LT1G SMMBD7000LT1G ON Semiconductor, DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
hotSN74ALVCH245DWR SN74ALVCH245DWR Texas Instruments, IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
1437410-5 1437410-5 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK KEYING PLUG PCB, -, * 查看
FA1-NZSP-PCB-1 FA1-NZSP-PCB-1 Amphenol RF Division, CONN FAKRA PLG STR 50OHM EDGEMNT, -, * 查看
VI-B6F-IU-F3 VI-B6F-IU-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W, Full Brick, * 查看
XC9141D43DMR-G XC9141D43DMR-G Torex Semiconductor Ltd, 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-30S-19.200000T
D# SIT1602BC-32-30S-19.200000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.2MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-30S-19.200000T)
SIT1602BC-32-30S-19.200000T
D# 1473-SIT1602BC-32-30S-19.200000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS