购买 SIT1602BC-32-30E-32.768000Y | SIT1602BC-32-30E-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-30E-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-30E-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-30E-32.768000Y?
SIT8209AC-3F-33S-166.660000Y SIT8209AC-3F-33S-166.660000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
1182V24 1182V24 Hammond Manufacturing, TRANSFORMER TOROIDAL POWER, -, * 查看
BZD27C220PHRTG BZD27C220PHRTG Taiwan Semiconductor Corporation, DIODE, ZENER, 220V, 1000MW, %, A, DO-219AB, * 查看
DS1236N-5 DS1236N-5 Maxim Integrated, IC MICROMAN W/FRESH 5% IND 16DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
MF52A1104H4150 MF52A1104H4150 Cantherm, NTC THERMISTOR 100K OHM 3% BEAD, Bead, * 查看
CMF55681R00FKEA70 CMF55681R00FKEA70 Vishay Dale, RES 681 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
BU220Z-178-HT BU220Z-178-HT On Shore Technology Inc., CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD, -, * 查看
D38999/26WF35PB D38999/26WF35PB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 66POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
XC9257A35CER-G XC9257A35CER-G Torex Semiconductor Ltd, 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y
D# SIT1602BC-32-30E-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-30E-32.768000Y)
SIT1602BC-32-30E-32.768000Y
D# 1473-SIT1602BC-32-30E-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS