购买 SIT1602BC-32-28S-66.666600X | SIT1602BC-32-28S-66.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-28S-66.666600X
SIT1602BC-32-28S-66.666600X
SIT1602BC-32-28S-66.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-28S-66.666600X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-28S-66.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-28S-66.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-28S-66.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-28S-66.666600X?
SIT8208AI-81-33E-33.333330X SIT8208AI-81-33E-33.333330X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
SIT8208AC-81-25E-33.333000X SIT8208AC-81-25E-33.333000X SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
ECQ-E1104KFB ECQ-E1104KFB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL, Radial, * 查看
SFA66T6K388B-F SFA66T6K388B-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 6UF 10% 660VAC QC TERM, Radial, Can, * 查看
B41890A5158M B41890A5158M EPCOS (TDK), CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
20021833-07816T1LF 20021833-07816T1LF Amphenol FCI, CONN STACKER 16POS 1.27MM SMD, -, * 查看
12226-1100-00 FR 12226-1100-00 FR 3M, SHRUNK DELTA RIBBON CONN 26 CONT, -, * 查看
MS3106F18-4S MS3106F18-4S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
D38999/20FD35PC D38999/20FD35PC Souriau, CONN RCPT 37POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
MS27467T25B61S-LC MS27467T25B61S-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE, -, * 查看
VI-25M-IX-F1 VI-25M-IX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-28S-66.666600X
D# SIT1602BC-32-28S-66.666600X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-28S-66.666600X)
SIT1602BC-32-28S-66.666600X
D# 1473-SIT1602BC-32-28S-66.666600X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS