购买 SIT1602BC-32-28S-66.600000X | SIT1602BC-32-28S-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-28S-66.600000X
SIT1602BC-32-28S-66.600000X
SIT1602BC-32-28S-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-28S-66.600000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-28S-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-28S-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-28S-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-28S-66.600000X?
1808J5008P20DFR 1808J5008P20DFR Knowles Syfer, CAP CER 8.2PF 500V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
VJ0402D1R2CLCAC VJ0402D1R2CLCAC Vishay Vitramon, CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
8-2176092-6 8-2176092-6 TE Connectivity Passive Product, RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看