购买 SIT1602BC-32-28N-7.372800Y | SIT1602BC-32-28N-7.372800Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-28N-7.372800Y
SIT1602BC-32-28N-7.372800Y
SIT1602BC-32-28N-7.372800Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-28N-7.372800Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-28N-7.372800Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-28N-7.372800Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-28N-7.372800Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-28N-7.372800Y?
1210Y0160224JXR 1210Y0160224JXR Knowles Syfer, CAP CER 0.22UF 16V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
0034.3122 0034.3122 Schurter Inc., FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看