购买 SIT1602BC-32-28N-31.250000T | SIT1602BC-32-28N-31.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-28N-31.250000T
SIT1602BC-32-28N-31.250000T
SIT1602BC-32-28N-31.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-28N-31.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-28N-31.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-28N-31.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-28N-31.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-28N-31.250000T?
SIT1602BC-83-30N-32.768000T SIT1602BC-83-30N-32.768000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
1N4736A,133 1N4736A,133 Nexperia USA Inc., DIODE ZENER 6.8V 1W DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
TNPW08054K22BETA TNPW08054K22BETA Vishay Dale, RES SMD 4.22K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
M50-4302945 M50-4302945 Harwin Inc., CONN RCPT 1.27MM SMD AU 58POS, -, * 查看
TV07RW-23-55HB TV07RW-23-55HB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP, -, * 查看
R15P205S/P/X2/R8 R15P205S/P/X2/R8 Recom Power, 2W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE, 7-DIP Module, 4 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-28N-31.250000T
D# SIT1602BC-32-28N-31.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-28N-31.250000T)
SIT1602BC-32-28N-31.250000T
D# 1473-SIT1602BC-32-28N-31.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS