购买 SIT1602BC-32-28E-3.570000X | SIT1602BC-32-28E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-28E-3.570000X
SIT1602BC-32-28E-3.570000X
SIT1602BC-32-28E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-28E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-28E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-28E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-28E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-28E-3.570000X?
2220Y0160474JDT 2220Y0160474JDT Knowles Syfer, CAP CER 0.47UF 16V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
C1812C274G4JACAUTO C1812C274G4JACAUTO KEMET, CAP CER 1812 270NF 16V U2J 2%, -, * 查看
1.5CE36A BK 1.5CE36A BK Central Semiconductor Corp, TVS DIODE 49.9VC 30A DO201, DO-201AA, DO-27, Axial, * 查看
RWR89N4R75FSB12 RWR89N4R75FSB12 Vishay Dale, RES 4.75 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNCF0402BTC68R1 RNCF0402BTC68R1 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 68.1 OHM 0.1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RP73PF1J76R8BTDF RP73PF1J76R8BTDF TE Connectivity Passive Product, RES SMD 76.8 OHM 0.1% 1/6W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
89891-432H 89891-432H Amphenol FCI, CONN RCPT 64POS .100 DBL STR PCB, -, * 查看
GRPB392VWQS-RC GRPB392VWQS-RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER .050" 78POS, -, * 查看
210GR NC032 210GR NC032 Alpha Wire, CONN PLUG FMALE 3POS GOLD SCREW, -, * 查看
97-3100A-20-4S 97-3100A-20-4S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 4POS WALL MNT SKT SLD, -, * 查看
278071055012833+ 278071055012833+ AVX Corporation, CONN RECEPT HM R/A 2MM 55POS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-28E-3.570000X
D# SIT1602BC-32-28E-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-28E-3.570000X)
SIT1602BC-32-28E-3.570000X
D# 1473-SIT1602BC-32-28E-3.570000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS