购买 SIT1602BC-32-25S-33.333300X | SIT1602BC-32-25S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-25S-33.333300X
SIT1602BC-32-25S-33.333300X
SIT1602BC-32-25S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-25S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-25S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-25S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-25S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-25S-33.333300X?
T95S685M6R3HZSL T95S685M6R3HZSL Vishay Sprague, CAP TANT 6.8UF 6.3V 20% 1507, 1507 (3718 Metric), * 查看
S5J-M3/9AT S5J-M3/9AT Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GPP 5A 600V DO-214AB, DO-214AB, SMC, * 查看
74AHCT245PW,118 74AHCT245PW,118 Nexperia USA Inc., IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotTLV5617AIDRG4 TLV5617AIDRG4 Texas Instruments, IC DUAL 10-BIT SERIAL D/A 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hot5KP12CA 5KP12CA Littelfuse Inc., TVS DIODE 12VWM 19.9VC AXIAL, P600, Axial, * 查看
CRGH2512F140K CRGH2512F140K TE Connectivity Passive Product, RES SMD 140K OHM 1% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CRCW08053K65FKTC CRCW08053K65FKTC Vishay Dale, RES SMD 3.65K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
H11C5W H11C5W Fairchild/ON Semiconductor, OPTOISOLATOR 5.3KV SCR 6DIP, 6-DIP (0.400", 10.16mm), * 查看
REC6-1212DRW/R8/C/X1 REC6-1212DRW/R8/C/X1 Recom Power, CONV DC/DC 6W 9-18VIN +/-12VOUT, 24-DIP Module, 9 Leads, * 查看
ISL4812A ISL4812A XP Power, DC/DC CONVERTER 12V 1.5W, 16-SMD Module, 6 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-25S-33.333300X
D# SIT1602BC-32-25S-33.333300X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-25S-33.333300X)
SIT1602BC-32-25S-33.333300X
D# 1473-SIT1602BC-32-25S-33.333300X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS