购买 SIT1602BC-32-25N-77.760000X | SIT1602BC-32-25N-77.760000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-25N-77.760000X
SIT1602BC-32-25N-77.760000X
SIT1602BC-32-25N-77.760000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-25N-77.760000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-25N-77.760000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-25N-77.760000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-25N-77.760000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-25N-77.760000X?
1812J1K20220GCR 1812J1K20220GCR Knowles Syfer, CAP CER 22PF 1.2KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
UKT1E470MDD1TA UKT1E470MDD1TA Nichicon, CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
ULN2803ANG4 ULN2803ANG4 Texas Instruments, TRANS 8NPN DARL 50V 0.5A 18DIP, 18-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
LTC2634HUD-LZ10#PBF LTC2634HUD-LZ10#PBF Linear Technology, IC DAC 10BIT QUAD 2.5V 16QFN, 16-WFQFN Exposed Pad, * 查看
HSCDRRN025MDAA5 HSCDRRN025MDAA5 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, BRD MNT PRESSURE SENSORS, 8-DIP (0.524", 13.30mm), Dual Ports, Same Side, * 查看
RCP0603W1K60JTP RCP0603W1K60JTP Vishay Dale, RES SMD 1.6K OHM 5% 3.9W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ERJ-3EKF3482V ERJ-3EKF3482V Panasonic Electronic Components, RES SMD 34.8K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
TV06RQF-21-75PB-LC TV06RQF-21-75PB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 4POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-25N-77.760000X
D# SIT1602BC-32-25N-77.760000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-25N-77.760000X)
SIT1602BC-32-25N-77.760000X
D# 1473-SIT1602BC-32-25N-77.760000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS