购买 SIT1602BC-32-25E-32.768000X | SIT1602BC-32-25E-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-25E-32.768000X
SIT1602BC-32-25E-32.768000X
SIT1602BC-32-25E-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-25E-32.768000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-25E-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-25E-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-25E-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-25E-32.768000X?
SIT1602BI-71-XXE-6.000000D SIT1602BI-71-XXE-6.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
MKT1822447105 MKT1822447105 Vishay BC Components, CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC RADIAL, Radial, * 查看
hotBAV101-GS08 BAV101-GS08 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GEN PURP 100V 250MA SOD80, DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, * 查看
874003AGLFT 874003AGLFT IDT, Integrated Device Technology Inc, IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
TNPW0603226KBEEN TNPW0603226KBEEN Vishay Dale, RES SMD 226K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
L12J1K0 L12J1K0 Ohmite, RES CHAS MNT 1K OHM 5% 12W, Radial, Tubular, * 查看
ESQT-124-02-L-Q-430 ESQT-124-02-L-Q-430 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
350-10-163-00-013101 350-10-163-00-013101 Preci-Dip, CONN HDR 63POS T/H 0.100 GOLD, -, * 查看
4303.0092 4303.0092 Schurter Inc., PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, -, * 查看
CTVP00RW-13-32SE-S2AD CTVP00RW-13-32SE-S2AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 32POS GOLD SLDR, -, * 查看
VE-J1D-EX-F1 VE-J1D-EX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-25E-32.768000X
D# SIT1602BC-32-25E-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-25E-32.768000X)
SIT1602BC-32-25E-32.768000X
D# 1473-SIT1602BC-32-25E-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS