购买 SIT1602BC-32-18N-8.192000Y | SIT1602BC-32-18N-8.192000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 8
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-18N-8.192000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-18N-8.192000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-18N-8.192000Y?
1206J3000431JQT 1206J3000431JQT Knowles Syfer, CAP CER 430PF 300V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
0805Y0100100KCT 0805Y0100100KCT Knowles Syfer, CAP CER 10PF 10V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
A22L-GW-6D-11M A22L-GW-6D-11M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST 10A 110V, -, * 查看
Y00073K44000T0L Y00073K44000T0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 3.44K OHM 0.6W 0.01% RADIAL, Radial, * 查看
RWR89N7R50FMBSL RWR89N7R50FMBSL Vishay Dale, RES 7.5 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
AC0201FR-07698RL AC0201FR-07698RL Yageo, RES SMD 698 OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
TVP00DZ-11-98AA TVP00DZ-11-98AA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 6POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y
D# SIT1602BC-32-18N-8.192000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 8.192MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-18N-8.192000Y)
SIT1602BC-32-18N-8.192000Y
D# 1473-SIT1602BC-32-18N-8.192000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS