购买 SIT1602BC-32-18N-33.330000Y | SIT1602BC-32-18N-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-18N-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-18N-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-18N-33.330000Y?
hotAOTF10N60 AOTF10N60 Alpha & Omega Semiconductor Inc., MOSFET N-CH 600V 10A TO220F, TO-220-3 Full Pack, * 查看
CZRER52C9V1-HF CZRER52C9V1-HF Comchip Technology, DIODE ZENER 9.1V 150MW 0503, 0503 (1308 Metric), * 查看
BA18DD0WT BA18DD0WT Rohm Semiconductor, IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220FP-5, TO-220-5 Full Pack, * 查看
hotUCC3973PWG4 UCC3973PWG4 Texas Instruments, IC CCFL DRIVER CTRLR 8-TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
hotHFBR-5963ALZ HFBR-5963ALZ Broadcom Limited, TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5, -, * 查看
VCAS121030H620DP VCAS121030H620DP AVX Corporation, VARISTOR 41V 280A 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
RN55D3651FB14 RN55D3651FB14 Vishay Dale, RES 3.65K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
155216-5202-RB 155216-5202-RB 3M, CONN HEADER 2MM 16POS R/A .112", -, * 查看
0015913204 0015913204 Molex, LLC, CONN HEADER 20POS R/A TIN SMD, -, * 查看
1727040154 1727040154 Molex, LLC, FCT TERM HPWR SDR RCPT 10 AMP 16, -, * 查看
D38999/20JJ43BA D38999/20JJ43BA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y
D# SIT1602BC-32-18N-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-18N-33.330000Y)
SIT1602BC-32-18N-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BC-32-18N-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS