购买 SIT1602BC-32-18E-77.760000X | SIT1602BC-32-18E-77.760000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-18E-77.760000X
SIT1602BC-32-18E-77.760000X
SIT1602BC-32-18E-77.760000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-18E-77.760000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-18E-77.760000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-18E-77.760000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-18E-77.760000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-18E-77.760000X?
9C-14.7456MEEJ-T 9C-14.7456MEEJ-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD, HC49/US, * 查看
10ZL3900MEFCGC16X20 10ZL3900MEFCGC16X20 Rubycon, CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hot74FCT3807EQGI 74FCT3807EQGI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC CLK BUFFER 1:10 166MHZ 20QSOP, 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hot1KSMBJ6V8 1KSMBJ6V8 Littelfuse Inc., TVS DIODE 5.5VWM 10.8VC SMD, DO-214AA, SMB, * 查看
ES6WR22J ES6WR22J TE Connectivity Passive Product, RES 0.22 OHM 6W 5% AXIAL, Axial, * 查看
1690580000 1690580000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.5MM, -, * 查看