购买 SIT1602BC-32-18E-33.333330T | SIT1602BC-32-18E-33.333330T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-18E-33.333330T
SIT1602BC-32-18E-33.333330T
SIT1602BC-32-18E-33.333330T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-18E-33.333330T Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-18E-33.333330T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-18E-33.333330T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-18E-33.333330T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-18E-33.333330T?
DE2E3KY222MA2BM01 DE2E3KY222MA2BM01 Murata, CAP CER 2200PF 250VAC RADIAL, Radial, Disc, * 查看
C322C361G3G5TA7301 C322C361G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 360PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotTPS76730QDG4 TPS76730QDG4 Texas Instruments, IC REG LINEAR 3V 1A 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotTS5V330DR TS5V330DR Texas Instruments, IC VIDEO SWITCH QUAD SPDT 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MKS1TI-10 DC110 MKS1TI-10 DC110 Omron Automation and Safety, RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 110V, -, * 查看
RNC60H2494FRB14 RNC60H2494FRB14 Vishay Dale, RES 2.49M OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNF14FTE26K7 RNF14FTE26K7 Stackpole Electronics Inc., RES 26.7K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-S08F1432V ERJ-S08F1432V Panasonic Electronic Components, RES SMD 14.3K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VI-BNB-EX-F2 VI-BNB-EX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-18E-33.333330T
D# SIT1602BC-32-18E-33.333330T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-18E-33.333330T)