购买 SIT1602BC-32-18E-24.576000T | SIT1602BC-32-18E-24.576000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-32-18E-24.576000T
SIT1602BC-32-18E-24.576000T
SIT1602BC-32-18E-24.576000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 1.8V, 2
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-32-18E-24.576000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-32-18E-24.576000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-32-18E-24.576000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-32-18E-24.576000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-32-18E-24.576000T?
SIT9120AC-1CF-33E166.600000T SIT9120AC-1CF-33E166.600000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
C-2 83.0000K-P C-2 83.0000K-P EPSON, CRYSTAL 83.0000KHZ 11PF T/H, Cylindrical Can, Radial, * 查看
C1005CH1H181K050BA C1005CH1H181K050BA TDK Corporation, CAP CER 180PF 50V CH 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
NCP1280DR2 NCP1280DR2 ON Semiconductor, IC CTRLR PWM PROG OVP HV 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
M55342H05B1B10RWS M55342H05B1B10RWS Vishay Dale, RES SMD 1.1KOHM 0.1% 0.225W 2208, 2208, * 查看
D55342E07B5B62MT1 D55342E07B5B62MT1 Vishay Dale, RES SMD 5.62K OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
26645601RP2 26645601RP2 NorComp Inc., CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 56POS, -, * 查看
TVP00RW-21-16HA TVP00RW-21-16HA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ABB05DYRQ ABB05DYRQ Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.050, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-32-18E-24.576000T
D# SIT1602BC-32-18E-24.576000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-32-18E-24.576000T)
SIT1602BC-32-18E-24.576000T
D# 1473-SIT1602BC-32-18E-24.576000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS