购买 SIT1602BC-31-XXS-74.176000T | SIT1602BC-31-XXS-74.176000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXS-74.176000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXS-74.176000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXS-74.176000T?
SIT1602BC-21-28N-33.333000D SIT1602BC-21-28N-33.333000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
hotMT47H64M16HR-25:H MT47H64M16HR-25:H Micron Technology Inc., IC SDRAM 1GBIT 400MHZ 84FBGA, 84-TFBGA, * 查看
hotCY62128BNLL-55ZXI CY62128BNLL-55ZXI Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 1MBIT 55NS 32TSOP, 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
24AA02/ST 24AA02/ST Microchip Technology, IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
02982001Z 02982001Z Littelfuse Inc., FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS, -, * 查看
433610-12-0 433610-12-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.438", -, * 查看
4304.6102 4304.6102 Schurter Inc., PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T
D# SIT1602BC-31-XXS-74.176000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXS-74.176000T)
SIT1602BC-31-XXS-74.176000T
D# 1473-SIT1602BC-31-XXS-74.176000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ H/LV-CMOS