购买 SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y | SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y?
ULD2D4R7MED ULD2D4R7MED Nichicon, CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotADS574JP ADS574JP Texas Instruments, IC 12-BIT 40KHZ SMPL A/D 28-DIP, 28-DIP (0.600", 15.24mm), * 查看
5111F1 5111F1 Visual Communications Company - VCC, LED RED 5/32" HOLE PANEL MOUNT, -, * 查看
M55342E04B11E0RT5 M55342E04B11E0RT5 Vishay Dale, RES SMD 11K OHM 1% 0.15W 1505, 1505, * 查看
CRCW12064R53FNTA CRCW12064R53FNTA Vishay Dale, RES SMD 4.53 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
ERJ-1GNF4702C ERJ-1GNF4702C Panasonic Electronic Components, RES SMD 47K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
hotLQH3NPN4R7NJ0L LQH3NPN4R7NJ0L Murata, FIXED IND 4.7UH 1.12A 130 MOHM, 1212 (3030 Metric), * 查看
DDO24W7P343A00LF DDO24W7P343A00LF Amphenol FCI, CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR, -, * 查看
D38999/20ME8JN-LC D38999/20ME8JN-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT, -, * 查看
D38999/20JD19SA-LC D38999/20JD19SA-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT, -, * 查看
EBC30DRXH-S734 EBC30DRXH-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y
D# SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y)
SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-XXS-66.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS