购买 SIT1602BC-31-XXN-37.500000T | SIT1602BC-31-XXN-37.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXN-37.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXN-37.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXN-37.500000T?
DSC1033DI1-024.5760T DSC1033DI1-024.5760T Microchip Technology, OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
C320C224K5R5TA7303 C320C224K5R5TA7303 KEMET, CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
E101SYCBE E101SYCBE C&K, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
hotUPC2771TB-E3-A UPC2771TB-E3-A CEL, MMIC AMP 2.4GHZ SOT 363, 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, * 查看
YC122-FR-0762RL YC122-FR-0762RL Yageo, RES ARRAY 2 RES 62 OHM 0404, 0404 (1010 Metric), Convex, * 查看
CRCW0805180KJNEA CRCW0805180KJNEA Vishay Dale, RES SMD 180K OHM 5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
MS3472W20-39SY MS3472W20-39SY TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 39POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
85106J106P50 85106J106P50 Souriau, CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS, -, * 查看
ABM30DTBH-S189 ABM30DTBH-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.156, -, * 查看
ECC20DREN-S734 ECC20DREN-S734 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100, -, * 查看
V110B28M200B3 V110B28M200B3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W, 9-DIP Module, * 查看
VE-B7W-IY VE-B7W-IY Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T
D# SIT1602BC-31-XXN-37.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXN-37.500000T)
SIT1602BC-31-XXN-37.500000T
D# 1473-SIT1602BC-31-XXN-37.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS