购买 SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y | SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y?
CM200RX-12A CM200RX-12A Powerex Inc., IGBT MOD 7PAC 600V 200A NX SER, Module, * 查看
hotTMP36GSZ TMP36GSZ Analog Devices Inc., SENSOR TEMP ANLG VOLT 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CW010147R0JE12 CW010147R0JE12 Vishay Dale, RES 147 OHM 13W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CMA02040X6809GB300 CMA02040X6809GB300 Vishay Beyschlag, RES SMD 68 OHM 2% 0.4W 0204, MELF, 0204, * 查看
8080-1G1-LF 8080-1G1-LF TE Connectivity AMP Connectors, CONN TRANSIST TO-3 3POS TIN, -, * 查看
M83723/73W22557 M83723/73W22557 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SCKT, -, * 查看
RGM12DTMT-S664 RGM12DTMT-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, -, * 查看
VE-22N-MW-F4 VE-22N-MW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y
D# SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y)
SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-XXN-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS