购买 SIT1602BC-31-XXN-3.570000X | SIT1602BC-31-XXN-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXN-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXN-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXN-3.570000X?
SIT8208AC-81-18S-40.500000Y SIT8208AC-81-18S-40.500000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 1.8V, 4, -, * 查看
MAL210257221E3 MAL210257221E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 220UF 20% 450V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
P201132WM03NQ2 P201132WM03NQ2 C&K, SWITCH KEY 2POS DPDT 4A 125V 4PC, -, * 查看
P51-750-S-AD-I12-4.5OVP-000-000 P51-750-S-AD-I12-4.5OVP-000-000 SSI Technologies Inc, SENSOR 750PSI 7/16-20 UNF 4.5V, Cylinder, * 查看
RR01JR75TB RR01JR75TB TE Connectivity Passive Product, RES 0.75 OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
GBC15SBSN-M89 GBC15SBSN-M89 Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 15POS .100 RT/A SMD, -, * 查看
TVPS00RF-23-35JD TVPS00RF-23-35JD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 100POS GOLD CRMP, -, * 查看
75-68222-1S 75-68222-1S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT FMALE 2POS SILVR CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X
D# SIT1602BC-31-XXN-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXN-3.570000X)
SIT1602BC-31-XXN-3.570000X
D# 1473-SIT1602BC-31-XXN-3.570000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS