购买 SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y | SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y?
C901U120JZSDBAWL45 C901U120JZSDBAWL45 KEMET, CAP CER 12PF 440VAC SL RADIAL, Radial, Disc, * 查看
UHV1A682MHD UHV1A682MHD Nichicon, CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL, Radial, Can, * 查看
JANTX1N4488DUS JANTX1N4488DUS Microsemi Corporation, DIODE ZENER 91V 1.5W D5A, SQ-MELF, A, * 查看
hotMC100EL16DG MC100EL16DG ON Semiconductor, IC RCVR ECL DIFFERENTL 5V 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RN65D10R0FB14 RN65D10R0FB14 Vishay Dale, RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
HVCB2512JTL10M0 HVCB2512JTL10M0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 10M OHM 5% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RC1210FR-0710K2L RC1210FR-0710K2L Yageo, RES SMD 10.2K OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
640915-1 640915-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN QC RCPT 14-16AWG 0.205, -, * 查看
1924740000 1924740000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 5POS STR 10.16MM, -, * 查看
OSTTT020180 OSTTT020180 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM, -, * 查看
0307005180 0307005180 Molex, LLC, HDAC64 DR RA HDR 18 CKT GRAY POL, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y
D# SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 20MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y)
SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-XXN-20.000000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS