购买 SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y | SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y?
C0603C0G1H090C C0603C0G1H090C TDK Corporation, CAP CER 9PF 50V C0G 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
S-80929CNMC-G8ZT2Z S-80929CNMC-G8ZT2Z SII Semiconductor Corporation, IC VOLT DETECTOR 2.9V SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
hotAT24C16B-PU AT24C16B-PU Microchip Technology, IC EEPROM 16KBIT 1MHZ 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
70V3589S133DRG 70V3589S133DRG IDT, Integrated Device Technology Inc, IC SRAM 2MBIT 133MHZ 208QFP, 208-BFQFP, * 查看
hotP6SMB43CA P6SMB43CA Bourns Inc., TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO214AA, DO-214AA, SMB, * 查看
SR0805JR-072R7L SR0805JR-072R7L Yageo, RES SMD 2.7 OHM 5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
CRCW04023R74FKED CRCW04023R74FKED Vishay Dale, RES SMD 3.74 OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ERJ-3EKF1740V ERJ-3EKF1740V Panasonic Electronic Components, RES SMD 174 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
3069957 3069957 Phoenix Contact, TEST PLUG 14POS, -, * 查看
3-794628-2 3-794628-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADR 2POS DL R/A GOLD SMD, -, * 查看
VE-2TK-EW-F3 VE-2TK-EW-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y
D# SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y)
SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-XXE-77.760000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS