购买 SIT1602BC-31-XXE-38.400000X | SIT1602BC-31-XXE-38.400000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXE-38.400000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXE-38.400000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXE-38.400000X?
SIT1602BI-13-18N-33.333300G SIT1602BI-13-18N-33.333300G SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
hotCD74HCT123M CD74HCT123M Texas Instruments, IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNCF2512BKE1K82 RNCF2512BKE1K82 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.82K OHM 0.1% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
MHQ1005P2N7ST MHQ1005P2N7ST TDK Corporation, FIXED IND 2.7NH 900MA 70 MOHM, 0402 (1006 Metric), * 查看
BKT-125-03-L-V-A-P-TR BKT-125-03-L-V-A-P-TR Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
TVPS00RF-13-4HB TVPS00RF-13-4HB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP, -, * 查看
D38999/20MJ04SB D38999/20MJ04SB Souriau, CONN RCPT WALL MNT 56POS W/SCKT, -, * 查看
RCA50DTAI RCA50DTAI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .125, -, * 查看
XC6501B3520R-G XC6501B3520R-G Torex Semiconductor Ltd, CL CAPLESS 200MA HIGH SPEED LDO, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X
D# SIT1602BC-31-XXE-38.400000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXE-38.400000X)
SIT1602BC-31-XXE-38.400000X
D# 1473-SIT1602BC-31-XXE-38.400000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS