购买 SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y | SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y?
SIT1602AIF1-33S SIT1602AIF1-33S SiTime, OSC PROG LVCMOS 3.3V STBY SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ASTMHTV-14.7456MHZ-AJ-E-T ASTMHTV-14.7456MHZ-AJ-E-T Abracon LLC, OSC MEMS 14.7456MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotMC100EL01DR2G MC100EL01DR2G ON Semiconductor, IC GATE OR/NOR ECL 4INPUT 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotSN74HC393PWR SN74HC393PWR Texas Instruments, IC COUNTER DUAL 4BIT BIN 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RBW2ABLKRILFF2 RBW2ABLKRILFF2 E-Switch, SWITCH ROCKER DPST 16A 125V, -, * 查看
RT1206FRE0756RL RT1206FRE0756RL Yageo, RES SMD 56 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
60812-1 60812-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN TERM BRUSH 14-18AWG CRIMP, -, * 查看
RMM25DSUS RMM25DSUS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156, -, * 查看
V72A3V3T264BG3 V72A3V3T264BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y
D# SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y)
SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-XXE-33.330000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS