购买 SIT1602BC-31-33S-66.660000X | SIT1602BC-31-33S-66.660000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-33S-66.660000X
SIT1602BC-31-33S-66.660000X
SIT1602BC-31-33S-66.660000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-33S-66.660000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-33S-66.660000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-33S-66.660000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-33S-66.660000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-33S-66.660000X?
MR055A101JAATR2 MR055A101JAATR2 AVX Corporation, CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL, Radial, * 查看
PNP300JR-73-9R1 PNP300JR-73-9R1 Yageo, RES 9.1 OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW12104R22FKEAHP CRCW12104R22FKEAHP Vishay Dale, RES SMD 4.22 OHM 1% 3/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1759630000 1759630000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM, -, * 查看