购买 SIT1602BC-31-33S-31.250000Y | SIT1602BC-31-33S-31.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-33S-31.250000Y
SIT1602BC-31-33S-31.250000Y
SIT1602BC-31-33S-31.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-33S-31.250000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-33S-31.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-33S-31.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-33S-31.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-33S-31.250000Y?
SIT8208AI-83-25E-16.000000X SIT8208AI-83-25E-16.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
AQ147M300FAJBE AQ147M300FAJBE AVX Corporation, CAP CER 30PF 500V 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
C0805C104K9RACTU C0805C104K9RACTU KEMET, CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
DMC31D5UDJ-7B DMC31D5UDJ-7B Diodes Incorporated, MOSFET N/P-CH 30V SOT963, SOT-963, * 查看
41206L 41206L Switchcraft Inc., SWITCH TOGGLE 2A 125V, -, * 查看