购买 SIT1602BC-31-33N-32.768000T | SIT1602BC-31-33N-32.768000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-33N-32.768000T
SIT1602BC-31-33N-32.768000T
SIT1602BC-31-33N-32.768000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-33N-32.768000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-33N-32.768000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-33N-32.768000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-33N-32.768000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-33N-32.768000T?
MIC2205BML MIC2205BML Microchip Technology, IC REG BUCK ADJ 0.6A SYNC 10MLF, 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF?, * 查看
MC100LVEL38DWG MC100LVEL38DWG ON Semiconductor, IC CLOCK GEN ECL 2 4/6 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RWR80N47R5FRB12 RWR80N47R5FRB12 Vishay Dale, RES 47.5 OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RSMF2JB62R0 RSMF2JB62R0 Stackpole Electronics Inc., RES 62 OHM 2W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RE0805FRE07270KL RE0805FRE07270KL Yageo, RES SMD 270K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AXK760347G AXK760347G Panasonic Electric Works, CONN SOCKET BRD/BRD .4MM 60POS, -, * 查看
D38999/24MJ11AD D38999/24MJ11AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT, -, * 查看
D38999/20JE26AA D38999/20JE26AA TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT, -, * 查看
MI-270-MY-S MI-270-MY-S Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 165VIN 5VOUT 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-33N-32.768000T
D# SIT1602BC-31-33N-32.768000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-33N-32.768000T)
SIT1602BC-31-33N-32.768000T
D# 1473-SIT1602BC-31-33N-32.768000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS