购买 SIT1602BC-31-30S-74.250000T | SIT1602BC-31-30S-74.250000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30S-74.250000T
SIT1602BC-31-30S-74.250000T
SIT1602BC-31-30S-74.250000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30S-74.250000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30S-74.250000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30S-74.250000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30S-74.250000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30S-74.250000T?
SIT1602BC-23-30E-25.000625E SIT1602BC-23-30E-25.000625E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 2, -, * 查看
C325C682GAG5TA C325C682GAG5TA KEMET, CAP CER 6800PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
LKX2E471MESB25 LKX2E471MESB25 Nichicon, CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MLO230-18IO7 MLO230-18IO7 IXYS, MODULE AC CONTROL 1800V ECO-PAC2, Module, * 查看
hotEPM7128SQI160-10 EPM7128SQI160-10 Altera, IC CPLD 128MC 10NS 160QFP, 160-BQFP, * 查看
8340-F110-P1M0-HLH0-15A 8340-F110-P1M0-HLH0-15A E-T-A, CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC, -, * 查看
PAT0805E1432BST1 PAT0805E1432BST1 Vishay Thin Film, RES SMD 14.3K OHM 0.1% 1/5W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
1050059:V 1050059:V Phoenix Contact, TERM BLOCK MARKER, -, * 查看
CA3106E20-19SB14 CA3106E20-19SB14 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 3POS INLINE SKT, -, * 查看
R2S-0524/P-R R2S-0524/P-R Recom Power, CONV DC/DC 2W 05VIN 24VOUT, 8-SMD Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-30S-74.250000T
D# SIT1602BC-31-30S-74.250000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-30S-74.250000T)
SIT1602BC-31-30S-74.250000T
D# 1473-SIT1602BC-31-30S-74.250000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ H/LV-CMOS