购买 SIT1602BC-31-30S-37.500000X | SIT1602BC-31-30S-37.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30S-37.500000X
SIT1602BC-31-30S-37.500000X
SIT1602BC-31-30S-37.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30S-37.500000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30S-37.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30S-37.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30S-37.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30S-37.500000X?
ABM12W-37.4000MHZ-4-D2X-T3 ABM12W-37.4000MHZ-4-D2X-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 37.40MHZ 4PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1825Y1K20470GCR 1825Y1K20470GCR Knowles Syfer, CAP CER 47PF 1.2KV C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C321C223JAG5TA C321C223JAG5TA KEMET, CAP CER RAD 22NF 250V C0G 5%, -, * 查看
LGU2E471MELZ LGU2E471MELZ Nichicon, CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
CRCW1210187KFKEA CRCW1210187KFKEA Vishay Dale, RES SMD 187K OHM 1% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
H415705C0000G H415705C0000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5MM, -, * 查看
TV06RW-25-19HE-LC TV06RW-25-19HE-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE, -, * 查看
6643245-1 6643245-1 TE Connectivity AMP Connectors, ICCON PIN ASSY, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-30S-37.500000X
D# SIT1602BC-31-30S-37.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-30S-37.500000X)
SIT1602BC-31-30S-37.500000X
D# 1473-SIT1602BC-31-30S-37.500000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS