购买 SIT1602BC-31-30S-33.333300X | SIT1602BC-31-30S-33.333300X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30S-33.333300X
SIT1602BC-31-30S-33.333300X
SIT1602BC-31-30S-33.333300X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30S-33.333300X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30S-33.333300X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30S-33.333300X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30S-33.333300X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30S-33.333300X?
416F40035ADR 416F40035ADR CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 40.000 MHZ 18PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
C324C189D3G5TA7301 C324C189D3G5TA7301 KEMET, CAP CER 1.8PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
R1966FBLKBLKFS R1966FBLKBLKFS E-Switch, SWITCH ROCKER SPST-NO 15A 125V, -, * 查看
1711660000 1711660000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 46POS 5.08MM, -, * 查看