购买 SIT1602BC-31-30S-33.333000T | SIT1602BC-31-30S-33.333000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30S-33.333000T
SIT1602BC-31-30S-33.333000T
SIT1602BC-31-30S-33.333000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30S-33.333000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30S-33.333000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30S-33.333000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30S-33.333000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30S-33.333000T?
SIT8208AI-8F-28E-66.666000X SIT8208AI-8F-28E-66.666000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
CC0201KRX5R5BB823 CC0201KRX5R5BB823 Yageo, CAP CER 0.082UF 6.3V X5R 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
CGA9N3X7R1H106K230KB CGA9N3X7R1H106K230KB TDK Corporation, CAP CER 10UF 50V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
hot54548-0670 54548-0670 Molex Connector Corporation, CONN FFC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A, -, * 查看