购买 SIT1602BC-31-30N-7.372800X | SIT1602BC-31-30N-7.372800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30N-7.372800X
SIT1602BC-31-30N-7.372800X
SIT1602BC-31-30N-7.372800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30N-7.372800X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30N-7.372800X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30N-7.372800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30N-7.372800X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30N-7.372800X?
353LB5C74AR 353LB5C74AR CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 74.1758MHZ 3., 6-SMD, No Lead, * 查看
0805J0250150KCR 0805J0250150KCR Knowles Syfer, CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C410C223M1U5TA7200 C410C223M1U5TA7200 KEMET, CAP CER 0.022UF 100V Z5U AXIAL, Axial, * 查看
TLWR8901 TLWR8901 Vishay Semiconductor Opto Division, LED RED CLEAR 4DIP THROUGH HOLE, 4-DIP (0.200", 5.08mm), * 查看
MS3459LS20-27P MS3459LS20-27P Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG 14POS STRAIGHT PINS, -, * 查看
DJT10F17-6SC DJT10F17-6SC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
D38999/26MD35SE-LC D38999/26MD35SE-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG FMALE 37POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-30N-7.372800X
D# SIT1602BC-31-30N-7.372800X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-30N-7.372800X)
SIT1602BC-31-30N-7.372800X
D# 1473-SIT1602BC-31-30N-7.372800X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS