购买 SIT1602BC-31-30N-33.330000X | SIT1602BC-31-30N-33.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30N-33.330000X
SIT1602BC-31-30N-33.330000X
SIT1602BC-31-30N-33.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30N-33.330000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30N-33.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30N-33.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30N-33.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30N-33.330000X?
MKP1839415634 MKP1839415634 Vishay BC Components, CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC AXIAL, Axial, * 查看
1808J0500101MDR 1808J0500101MDR Knowles Syfer, CAP CER 100PF 50V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
NHSC1001K8J NHSC1001K8J TE Connectivity Passive Product, RES CHAS MNT 1.8K OHM 5% 100W, Axial, Box, * 查看
1231390000 1231390000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM, -, * 查看