购买 SIT1602BC-31-30E-3.570000X | SIT1602BC-31-30E-3.570000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-30E-3.570000X
SIT1602BC-31-30E-3.570000X
SIT1602BC-31-30E-3.570000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-30E-3.570000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-30E-3.570000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-30E-3.570000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-30E-3.570000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-30E-3.570000X?
hot74ACT244SJX 74ACT244SJX Fairchild/ON Semiconductor, IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOP, 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
A3UL-TBR-2A2C-5M A3UL-TBR-2A2C-5M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V, -, * 查看
CMF605K1100BHR6 CMF605K1100BHR6 Vishay Dale, RES 5.11K OHM 1W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
RW1S5CAR010JET RW1S5CAR010JET Ohmite, RES SMD 0.01 OHM 5% 1.5W J LEAD, 3916 J-Lead, * 查看
CR1206-FX-1540ELF CR1206-FX-1540ELF Bourns Inc., RES SMD 154 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CDRH125-471MC CDRH125-471MC Sumida America Components Inc., FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM, Nonstandard, * 查看
1959940000 1959940000 Weidmuller, LMZF 5/19/135 3.5 GN, -, * 查看
ESQT-120-02-L-Q-440 ESQT-120-02-L-Q-440 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
0705430116 0705430116 Molex, LLC, CONN HEADER 12POS .100 VERT 30AU, -, * 查看
0754330105 0754330105 Molex, LLC, CONN HEADER OPEN BP 60POS GOLD, -, * 查看
VI-B31-EX VI-B31-EX Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-30E-3.570000X
D# SIT1602BC-31-30E-3.570000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-30E-3.570000X)
SIT1602BC-31-30E-3.570000X
D# 1473-SIT1602BC-31-30E-3.570000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS